Hakkımızda

1967 yılında üretime başlayan KAPI BANKASI, modern çağın teknolojik ihtiyaçlarını yakından takip ederek kurumsallaşma sürecini başarı ile tamamlamıştır. Kaliteden asla ödün vermeden sürekli olarak kendini yenileyen ve geliştiren KAPI BANKASI, uluslararası kalite standartlarında deneyimli uzman personeli ile en ileri teknolojiyi kullanmaya ilke edinmiştir. Bugün 7500 m2 kapalı alan olmak üzere toplam 15.000 m2 alanda üretim faaliyetini sürdürmektedir.

Misyonumuz

1967 yılından bu yana, Çelik kapı üretimini gerçekleştirdiği tesisi, modern bir tesis haline getiren KAPI BANKASI, tecrübeli ekibi ve yüksek kalite standartları ile, güvenlik için gerekli mekanik ve elektronik komponentler geliştirip, teknolojik kapılar imal ederek sektörün taşıyıcısı haline gelmiştir. Uluslararası direktifler, kanunlar, standartlar ve düzenlemeler için teknik sertifikasyon kuruluşları ile birlikte yakın işbirliğine girmeyi son derece önemli buluyoruz.

Vizyonumuz

İlkelerinden asla taviz vermeyen ve hedeflerine ulaşmak için daha çok çalışılması gerektiği bilinciyle hareket eden KAPI BANKASI, güvenliği olmayan bir toplumun özgür olamayacağı anlayışıyla yoluna emin adımlarla devam etmektedir.